PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126943}
7,4 5 293
oceny
7,4 10 1 5293
Gone in 60 Seconds
powrót do forum filmu Gone in 60 Seconds

7/10

ocenił(a) film na 7

Rzadko się zdarza że remake jest lepszy od oryginału. Mam na myśli "60 sekund" z 2000r bo rzeczywiście wydaje się lepszy niż oryginał, pomimo iż fabuła znacznie odbiegała od siebie. Trochę "niejasny" ten film jak dla mnie ale w zamyśle reżysera fabuła spadała tu na dalszy plan bo jednak liczyły się pościgi. No i Eleanor z 73r. wypadała blado przy Shelby GT500.

ocenił(a) film na 9
Porcupine_Man

Ale z ciebie palant... bo innego określenia znaleźć nie mogę, no może kretyn też by było odpowiednie. Film z 2000r nie dość że z Nikolasem Klatką w roli głównej razi po oczach amatorszczyzną i przerostem fabuły. Oryginalne 60s to kwintesencja kina samochodowego, chodzi o to żeby był pościg i żeby było fajnie, a w rimejku pościg był maksymalnie nieudolny i tandetny, do tego nie potrzebnie dokładali do tego filmu w rimejku jakieś dodatkowe wątki, przecież wiadomo że chodzi o pościg i nic więcej. Tylko totalny kartofel uzna rimejk tego filmu za lepszy od oryginału.

ocenił(a) film na 5
Zuy_pan_muzgodestroktor

tylko, ze końcowy pościg trwał hmm prawie kur...cze 40 minut... było pełno zapychaczy bo film trwałby 50 minut z czego 40 to ostatni pościg który męczył mnie już strasznie -.- gra aktorska była masakryczna moim zdaniem bo gadali bez emocji...ja rozumiem, że liczą sie pościgi i kolizje i walic reszte, aktorzy marni. fajne autka były więc dalem taką ocene, ale za to, ze mnie wymęczył. Wole wersje z mikołajem klatką

Zuy_pan_muzgodestroktor

pozwolisz że zacznę jak ty (ale z ciebie palant) 60 sekund z roku 74 to kibel totalny ścigają się bez celu byle się ścigać film jest żałosny.

ocenił(a) film na 9
tr9453

Jak dorośniesz to zrozumiesz o co chodzi w kinie samochodowym.

Zuy_pan_muzgodestroktor

w kinie samochodowym siedzi się w samochodzie często z panienką zajadając popcorn i ogląda film na wielkim ekranie dobrze zrozumiałem?

ocenił(a) film na 9
tr9453

Widzisz, nawet nie wiesz że w języku polskim "kino" oznacza zarówno budynek/miejsce gdzie się wyświetla filmy, jak i kinematografię (np kino polskie, kino akcji, kino samochodowe), więc o czym ty chcesz gadać.

Zuy_pan_muzgodestroktor

widzisz a ty nawet nie zrozumiałeś mojej uszczypliwości.

ocenił(a) film na 9
tr9453

skończ dzidziusiu, następnym razem nie oglądaj filmów których konwencji nie rozumiesz.

Porcupine_Man

Dla mnie odwrotnie, to Shelby GT500 na tle Forda Mustanga Mach I wypada blado.

ocenił(a) film na 10
Burnett

Dokladnie. GT500E jest obecnie przereklamowane.

Porcupine_Man

prowokacja ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones