PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126943}
7,4 5 293
oceny
7,4 10 1 5293
Gone in 60 Seconds
powrót do forum filmu Gone in 60 Seconds

Dopiero jak zobaczyłem oryginał, to zrozumiałem dlaczego oceny tego z roku 2000 nie są wyższe! No i w końcu zrozumiałem znaczenie tytułu, bo ten w remake'u oraz jego pl tłumaczenie ni jak się mają do filmu...

psiqtas

remake fajniejszy. A pościg Eleonorą genialny. Dla sentymentalistów będzie ten ok, ale wg. mnie jednak w tym wypadku wersja Seny jest fajniejsza i zabawniejsza, mimo, iż to ciągle rozrywkowa papka

ocenił(a) film na 8
Redgard

na pewno remake jest taki bardziej 'cool' widac inne kino inna epoka, jest wiecej smiechu, auta sa lepsze, znani aktorzy, ale moim zdaniem oryginal jest lepszy i mamy w nim inna fabuła, inny shelby :) poscig prawie 40 minutowy chyba najlepszy w historii kina

ocenił(a) film na 10
m4gik

W oryginale nie było Shelby'ego, a co do aut...kwestia gustu! Znani aktorzy też niekoniecznie muszą błyszczeć itd... PZDR!

ocenił(a) film na 8
psiqtas

jak nie shelby to co to bylo ? hmm bo chyba nie camaro ;d

ocenił(a) film na 10
m4gik

Ford Mustang II Fastback. Gdzieś chyba jeszcze zdjęcie na necie widziałem, moment...a, jest:
http://www.imcdb.org/vehicle_4972-Ford-Mustang-1971.html

ocenił(a) film na 9
m4gik

To nie było Shelby GT500 tylko Ford Mustang Fastback z 71 przerobiony na Mach 1 II z silnikiem Bossa 302 i innym zawieszeniem :)

ocenił(a) film na 7
psiqtas

to był Mustang z '73 ;)

ocenił(a) film na 10
Bruce_Lee

...a dokładniej model z '71 przerobiony na wersję '73 Mach 1

ocenił(a) film na 9
psiqtas

To był Fastback boss 302 przerobiony na Mach 1 z silnikiem Bossa dla równości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones